Ga verder naar de inhoud

Kleuters hebben rechten!

Tools voor kinderrechten en welbevinden in de kleuterklas

Kleuters
Vorming en webinars (individueel)
Thema's: Kinderrechten

Mag je zomaar zeggen wat je denkt? Bestaat er jongens – en meisjesspeelgoed? Laat je inspireren door dit webinar en werk aan een positief klasklimaat waar kinderen volledig zichzelf durven zijn.

Webinar gemist?

Geen nood, je kan onze webinars herbekijken.

Aan de slag!

Bekeek je het webinar en wil je verder aan de slag met het vernoemde materiaal? Wij zetten het hier op een rijtje: 

Meer vormingen zoals deze

Webinar: Een werelddoel op je smoel

Kleuters
Vorming en webinars (individueel)

Wil je rond de SDG’s werken in je kleuterklas? Dat kan met Gloob en Teo, twee klasfiguren die de kinderen helpen om duurzame handelingen te herkennen en de wereld kritisch te onderzoeken.

Webinar: De school als oefenplaats

Kleuters
Lager
Secundair
Vorming en webinars (individueel)

Tijdens ons webinar op 24 september maak je als schooldirectie kennis met het theoretisch kader ‘De school als oefenplaats’. Ontdek hoe je leerlingen leert omgaan met uitdagingen waarvoor er geen pasklare oplossing bestaat en sla de brug tussen leerstof en het échte leven.

Webinar: word een Kinderrechtenschool/School for Rights

Kleuters
Lager
Secundair
Vorming en webinars (individueel)

Hoe veranker je kinderrechten in je klas- en schoolwerking? Hoe creëer je samen met je collega’s een schoolcultuur die oproept tot respect, kritisch denken en solidariteit? Met het traject Kinderrechtenschool (BO) en School for Rights (SO) leg je een stevige basis voor een duurzame impact. Ontdek meer over de mogelijkheden in dit gratis webinar.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van nieuw lesmateriaal, vormingen en projecten en laat je inspireren door de verhalen van collega's. 

Inschrijven op de nieuwsbrief