Affiche Klimaatpraat
Creatief denken over de palmolie-industrie
Welke invloed heeft de palmolie-industrie op de Indonesische regenwouden? Ontdek het samen met je leerlingen op deze kleurrijke kijkplaat.
Combineer met lessen Creatief denken
In het methodeboek Creatief denken vind je verschillende lessen over de palmolie-industrie. Haal het boek in huis en maak van je leerlingen kritische denkers.
Plaats je bestelling
Je betaalt verzendkosten zowel bij betalend als gratis educatief materiaal:
- Binnen België € 4,00. Bestellingen vanaf €25,00 worden gratis verstuurd.
- Buiten België (Nederland) €8,00
Graag meer info over de betaal- en leveringsmogelijkheden? Lees onze verkoopsvoorwaarden.
Meer methodieken zoals deze
Handpoppen Gloob en Teo
Gloob en Teo zetten je leerlingen aan het denken. Geef ze een mooi plekje in je klas!
Kaartenset AHA! - Kaarten die je denken op zijn kop zetten
Blijf jij, je leerlingen, je coachees of je kind(eren) soms hangen in dezelfde gedachten of ideeën? Deze kaarten helpen om uit vaste patronen te breken, met een open blik te kijken en nieuwe mogelijkheden te zien. Ze zetten het denken op een speelse manier in beweging en brengen gesprekken vanzelf op gang.
AI in je lesvoorbereiding: bewust en kritisch
Leerkrachten bereiden lessen steeds vaker voor met behulp van generatieve taalmodellen. Voor velen betekent dat een echte tijdswinst: een activiteit aanpassen, een tekst vereenvoudigen, extra voorbeelden zoeken … het kan sneller dan ooit. Maar sneller is niet altijd beter. Want hoe zorg je ervoor dat je lesvoorbereiding onderbouwd, evenwichtig en pedagogisch sterk blijft?