Alles wat je zegt ben je zelf!
Tips voor klasgesprekken rond complexe thema's
Hoe ga je als leerkracht om met verschillende standpunten, waarden, overtuigingen die naar boven komen in de klas? Verken welke begeleidershouding bijdraagt tot een open gesprek rond complexe thema’s en welke werkvormen je hierbij kunnen ondersteunen.
Lesmateriaal en handige links
Bekeek je het webinar en wil je aan de slag met het vernoemde materiaal? We zetten ze voor jou op een rijtje:
Meer vormingen zoals deze
Webinar: Zwerfvuil, hoepel op!
Trek je binnenkort met de klas op pad om zwerfvuil te rapen en de straten mooi te maken? Zoek je inspirerende lestips om rond dit thema te werken? Tijdens dit webinar serveren we jou werkvormen en tips om van deze actie meer dan een leuk uitje te maken.
Webinar: Met je schoolteam metselen aan een mini-samenleving
Wat leeft er in de mini-samenleving van je school? Welke noden en behoeften zijn er? Waar wordt op ingezet? Hoe geven kinderen en jongeren er mee vorm aan? Ontdek het in dit webinar voor het hele schoolteam.
Webinar: Zet je gemeente op punt
Werk maken van een duurzame gemeente doe je niet alleen. Ook scholen vormen een belangrijke partner. Wat kan je als ambtenaar doen om scholen te betrekken en te ondersteunen? Ontdek het in dit webinar.